Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sraz rodáků na Bulánce

9. 7. 2012

 Dne 6.7 2012 se od 13,00 hod. konal sraz rodáků z Bulánky a Králky. 

V hasičárně se dalo koupit jídlo a pití,v okolních stáncích,které byli rozmístěny na hasičském cvičišti ,prodávalo se masíčko z grilované prasečí kýty a klobásky. Piva bylo několik sudů,takže nehrozilo,že dojde.

Pro děti zde byly připraveny atrakce v podobě trampolíny a nafukovací skluzavky,stánek s cukrovou vatou a  s bublifuky. Celé rodiny měli možnost vyzkoušet jízdu na historickém hasičském autu tzv.,,Máně". 

K poslechu hrála kapela Alboro. Na nástěnkách byly viděny fotografie z historie a současnosti Bulánky a Králky. Taktéž byli k nahlédnutí kroniky a fota s hasičských závodů.

Kolem dokola cvičiště byli rozmístěny altánky se stoly a lavicemi .

Celý týden bylo přes den více jak 30°C a k večeru bouřky,vítr a deště. Toto počasí bylo i v pátek.

Přišla jsem na začátek, poseděla hodinku a  nedalo se vydržet. Vraceli jsme se až na večer poslechnout si muziku.  Bohužel začalo pak pršet a foukat vítr a kapela odjela.  

Podle mého názoru se akce vydařila i když ne možná s takovým počtem s jakým se počítalo.Setkali se lidi,kteří se dlouho neviděli nebo se jen potkávají a nemají čas si popovídat. 

Také jsem tu a tam zaslechla hlasy,že kapela nestála za nic a bohužel mi nezbývá nic jiného než souhlasit. 

Nějaké fotečky jsem udělala a z nich video,snad se bude líbit.

Teď o prázdinách je klid,lidičky jezdí na dovolenou,hasiči necvičí,takže si uživejte léta a já budu rozšiřovat kroniku a fotoalbumy.

http://youtu.be/oC04bPf_hoI 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář